Parafia Piotrkow Kujawski

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

30 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. „Nie bój się, wierz tylko” - dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem. Od 3 do 5 lipca młodzież ze scholi będzie w Połajewku na wakacyjnym biwaku.

2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30. Przypominamy, że rozpoczynający się jutro lipiec tradycyjnie poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa. W lipcowe dni zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa. Natomiast w środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania. W pierwszy piątek od godz. 8:30 odwiedzimy starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu zapraszamy na Koronkę o 15:00 i modlitwę adoracyjną i do skorzystania
z sakramentu pokuty. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Mszą wotywną o Sercu Bożym. Odbędzie się całonocna adoracja z Apelem i Różańcem o godz. 21:00. Zapraszamy Parafian.

4. W pierwszą sobotę przed Mszą poranną odprawimy modlitwę do Niepokalanego Serca NMP.

5. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: ,,Idziemy”, oraz ,,Głos Jakubowej Parafii”. Przez okres wakacji gazetki nie będzie.

6. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy. Pomódlmy się także za zmarłych w ostatnim czasie ś.p. +Zbigniew-Tomasz Szczęsny; Wieczny odpoczynek…