Parafia Piotrkow Kujawski

4 NIEDZIELA WIELKANOCY

21 kwietnia 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W Ewangelii Pan Jezus porównuje się do pasterza miłującego i troszczącego się o swoje owce. Dlatego tę niedzielę nazywamy Niedzielą Dobrego Pasterza oraz rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bogu i ludziom w Kościele.

1. We wtorek będzie Uroczystość św. Wojciecha męczennika i Patrona Polski. Zapraszam na modlitwę w intencji Ojczyzny.

1. We wtorek spotyka się Wspólnota Emmanuel. W sobotę o godz. 17:00 w kościele zacznie się spotkanie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika.

1. W czwartek w święto św. Marka Ewangelisty modlimy się o urodzaje, aby nikomu nie brakło chleba powszedniego.

1. W poniedziałek i czwartek od godz. 16:00 będą próby dzieci przed I Komunią.

1. Przed kościołem tradycyjnie są do nabycia tygodniki: ,,Idziemy”, oraz ,,Głos Jakubowej Parafii”.

1. Niech Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej towarzyszy wszystkim Parafianom, a szczególnie przeżywającym w domach rodzinnych Nawiedzenie Maryi w znaku Ikony Jasnogórskiej.

1. Pomódlmy się za zmarłych i dusze czyśćcowe: ś.p. Teresę Jolantę Rosołowską -  Wieczny odpoczynek…