Ważne informacje

 • Codziennie (od poniedziałku do czwartku) o godzinie 15.00 w naszym kościele będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia; Adoracja; o godzinie 17.00 Różaniec (prowadzą poszczególne grupy parafialne)
 • Od 1 maja (od piątku) rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe
  – o godzinie 17.30 (w niedzielę o 16.30)
 • 2 maja (przesunięcie z 3 maja) obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. (jak w niedzielę) o godzinie: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 (za Ojczyznę) i o 17.00. Majowe tego dnia o 16.30.
 • W I Piątek spowiedź o godzinie 15.00 i przed Mszami.
 • Na prośbę wielu parafian w środę na Nowennie będziemy modlić się już za zmarłych z intencji zamawianych podczas pogrzebów (intencje można odczytać w gablocie przy kościele – nie podajemy ich na stronie, gdyż obowiązuje ochrona danych osobowych).
  Msza Nowennowa będzie transmitowana. W związku z ograniczeniami dotyczącymi ilości osób w kościele (u nas 20 osób w
  kościele i 4 osoby w kaplicy) zachęcamy do udziału w transmisji tej Mszy - parafialny Facebook.